Hakkımızda

Bursa Atış Poligonu
(Gun Club Bademli)

Bursa Atış Poligonu her türlü silah eğitimi konusunda hizmet sağlamaktadır.

Kolay toplu ulaşım seçenekleriyle 18 yaşını doldurmuş
tüm bireyler ile güvenli ve doğru silah kullanarak atış deneyimi sunulmaktadır.Ayrıca bu hizmetten 18 yaşını doldurmamış bireyler ebeveynleri eşliğinde yararlanabilmektedir.

Alanlarında uzman kadrosuyla yerli üretim ve ithal çok sayıda silah ile her seviyede eğitim ve atış hizmeti sunmaktadır.

Bursa'nın alanında en iddialı atış poligonu olarak, Türkiye'de sektörünün önde gelen poligonları arasına girmek amacıyla, güvenlik kuvvetlerinde yıllarca hizmet etmiş personelden oluşan ekibimizle tecrübeli işlere imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz...
Tolga POLAT
Poligonumuzun Özellikleri

Hikayemiz

Mayıs 2021 tarihinde hizmete açılan Poligonumuz, Uluslararası Atıcılık Sporları Federasyonu (ISSF) tarafından belirlenen standartlarda (5) yollu atış alanına sahiptir.

Son teknolojinin kullanıldığı kamera sistemleri ile istenilen mesafedeki hedef net olarak görüntülenebilmekte ve yapılan atışlar kolaylıkla takip edilebilmektedir.

Poligonumuzda güvenlik ve konfor önceliğimiz olarak belirlenmiş olup, misafirlerimiz güler yüzlü personelimiz tarafından karşılanmakta, deneyimli atış öğretmenlerimiz eşliğinde güvenle atışlarını yapabilmektedir.

Ruhsatlı silahı bulunan misafirlerimiz kendi silah ve mühimmatlarını kullanabilirken, dileyen misafirlerimiz de poligonumuzda bulunan çeşitli kalibredeki silah ve mühimmatlarımızı kullanabilmektedir.

 

Değerlerimiz

Kendi ruhsatlı silahınız ve kendi mermileriniz ile atış yapabileceğiniz gibi, deneyimlemek istediğiniz birçok çap ve ebatta silah ve mühimmatı da poligonumuzda bulabileceksiniz.


Ayrıca, doğru silah kullanma konusunda eğitim almak isteyen herkes için, uzman atış eğitmenlerinin kontrolünde, teorik ve pratik atıcılık kursları da verilmektedir.

Misyonumuz

Tüm misafirlerimizin gerek bireysel, gerekse aile bireyleri ile birlikte silahları tanımaları, çalışma sistemlerini öğrenmeleri, atıcılığın spor olarak değerlendirilecek bir hobi haline getirilmesi, özellikle silahın bilinçli olarak kullanılmasının sağlanmasıdır.

Vizyonumuz

Memnuniyet odaklı, hizmet kalitesini alanında en yüksek seviyeye çıkarmış, yenilikçi, gelişime açık ve önem veren, saygın ve güvenilir bir kuruluş olmak.

Google Yorumlarınız

“Muhteşem yer! Çok profesyonel eğitmenler ve harika bir ortam. Harika kahve eşliğinde aile dostu bir ortam ;.”
Becker's Rs
“Güzel kapalı atış klübü.”
Nasser Algaith
“Bursa'da atış poligonu hizmetinde en kaliteli bir yer Tolga beye teşekkür ederiz.”
Ecenur
Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Gün Club Bademli tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Powered by